Slavdom Kompanija Tradiciniame Futbolo Turnyre LSR Taurė

Anonim

Rugsėjį Maskvoje vyko kasmetinis tradicinis futbolo turnyras „LSR taurė 2016“. Šiemet turnyre dalyvavo 9 komandos iš skirtingų Rusijos miestų.

„Slavdom“rinktinei atstovavo įmonės darbuotojai iš Maskvos ir Sankt Peterburgo padalinių. Varžybų metu buvo surengtos 4 rungtynės, iš kurių komanda laimėjo 3. Rugsėjį Maskvoje vyko kasmetinis tradicinis futbolo turnyras „LSR taurė 2016“. Šiemet turnyre dalyvavo 9 komandos iš skirtingų Rusijos miestų.

„Slavdom“rinktinei atstovavo įmonės darbuotojai iš Maskvos ir Sankt Peterburgo padalinių. Varžybų metu buvo surengtos 4 rungtynės, iš kurių 3 laimėjo „Slavdom“komanda.

Dėl varžybų „Slavdom“komanda pelnė 13 įvarčių ir užėmė 4 vietą, parodydama rezultatyviausią turnyro futbolą. Kaip įprasta, turnyras vyko teigiamai nusiteikęs. Kiekviename futbolo aikštės kvadratiniame metre vyko tikra kova. Mūsų komanda vėl parodė sportinę dvasią ir padorų rezultatą.

„Slavdom“kompanija dėkoja savo partneriams - „LSR-Stenovye“kompanijai už kvietimą dalyvauti futbolo turnyre ir renginio organizavimą aukščiausiu lygiu, sirgaliams už neišsenkančią energiją, varžovams už padorų žaidimą. Taip pat norėčiau padėkoti mūsų komandai už suteiktą priežastį vėl tuo didžiuotis.